Keraamiline katusekivi Monier Rubin 13 V

Rubini keraamilise kivi tõmbav visuaalne atraktiivsus ja suurepärane lukustus- ning vesiluku süsteem on teinud selle kivi populaarseks nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Meie piirkonna kõige ihaldusväärsemal keraamilisel katusekivil on luksuslik ja väljapeetud välimus, mis lisab majadele erilise sarmi ja unikaalsuse. Rubin kohandub suurepäraselt erinevate majade arhitektuuriga ning on saadaval erinevates värvitoonides nii matt- kui ka glasuuritud viimistlusega, võimaldades igal majaomanikul leida endale sobiva lahenduse.

alates 23.60€/m2

Vaata täpsemat hinda

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Antratsiit, Kastan, Kirss, Must (Glasuur), Must (Topline Glasuur), Pruun (Angobeeritud), Pruun (Glasuur), Roheline (Topline Glasuur), Savipunane, Vasepunane

Kiviplaadi suurus

276 mm x 435 mm

Kattelaius

225mm

Roovisamm

330mm – 360mm

Kaal

3,2kg

Kaubamärk

Pinnakate Värv Hind (€/m2)
Läbiva tooniga Savipunane 23.60
Angobeeritud Vasepunane 24.40
Angobeeritud Pruun 26.20
Glasuur Pruun 31.20
Angobeeritud Antratsiit 26.20
Glasuur Kirss 31.20
Glasuur Kastan 31.20
Glasuur Must 31.20
Topline Glasuur Roheline 31.20
Topline Glasuur Must 36.50

 

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist