Keraamiline katusekivi Monier Vittinge T11

Matt ja kahe madala lainega Vittinge T11 katusekivi on katusetoodete tippklassi kuuluv valik, mis tõstab esile iga katuse kauni ilme. See kivi on laialdaselt armastatud Läänemeremaades ja Tallinna vanalinnas ning pakub pika elueaga katusekividele ideaalset sobivust, eriti ajaloolist stiili imiteerivatele uusehitistele. Saate anda oma katusele ajatu vintage-välimuse.

Vittinge T11 on saadaval säravas matis savipunases toonis ning sellel on 30-aastane garantii.

Antud katusekivi pärineb põhjamaisest tootmistraditsioonist ja tähistab klassikalise keraamilise katusekivi traditsiooni. Selle keraamilise kivi unikaalne värv ja tekstuur muudavad iga katuse silmapaistvaks ja kergesti äratuntavaks. Vittinge on täiuslik valik renoveerimisprojektidele ja uusehitistele, mis järgivad ajaloolist stiili andes katusele igal aastal kaunima ilme.

15.90€/m2

MONIER

Monier on globaalne liider katusematerjalide ja -tarvikute tootmises, mille ajalugu ulatub 19. sajandisse. Osa suurest Braas Monier Building Group’ist, on ettevõte tuntud oma kvaliteetsete toodete, uuenduslikkuse ning teadus- ja arendustegevuse poolest. Lisaks betoonist ja savist katusekividele pakub Monier laia valikut katusealuseid lahendusi. Keskkonnasäästlikkus ja klientide rahulolu on nende põhiväärtused. Koostöös teiste tütarettevõtetega, nagu SCHIEDEL, jätkab Monier tipplahenduste pakkumist katusetööstuses kogu maailmas.

Teadus ja Arendus:
Katuseid proovile panevad loodusjõud nagu lumi, vihm ja tormid. Monier’i teaduskeskustes viime testid aga sammuke edasi. Omades mitmeid uurimiskeskusi maailmas, keskendume katusekivide ja muude komponentide pidevale arendamisele ja testimisele.

  • UV-Kiirguse Test: Kindlustamaks, et meie katused püsiksid vastupidavad päikese mõjudele.
  • Külmataluvus: Veendumaks, et külmumine ei kahjusta meie kive.
  • Söövitustest: Tänu sellele saame tagada kaitse happevihma eest.
  • Kiired Temperatuurimuutused: Et meie katused taluksid ka äkilisi temperatuurikõikumisi.

Need ranged testid tagavad, et Monier’i tooted mitte ainult ei vasta ehitusnormidele, vaid kestavad ka aastakümneid. Monier’i katused on loodud vastu pidama ja domineerima.

Värv

Savipunane

Kiviplaadi suurus

266 mm x 420 mm

Kattelaius

240mm

Roovisamm

375mm

Kaal

2.7kg

Kaubamärk

Toote dokumendid

Vaadake kõiki dokumente meie dokumendi registrist.

Küsi pakkumist