Antibakteriaalne mööbliplaat Trespa® TopLab®

Trespa® TopLab® on mõeldud kasutamiseks ennekõige tänapäeva laboratooriumis, sotsiaalasutustes, kus on vaja järgida rangeid koode ja standardeid.

  • Trespa on rahvusvaheliselt tunnustatud teaduslike töötasapindade peamine arendaja ja tootja. Mitmed laborid üle maailma, kus kasutati TopLab® seeria materjali on pälvinud prežtiisikal konkursil R&D Lab auhinnalisi kohti.
  • Trespa® TopLab® paneelide unikaalsed omadused muudavad need väga vastupidavaks. Seetõttu pakub Trespa oma tootesarjadele 10-aastast tingimuslikku garantiid.
  • Trespa® TopLab® pinnalahendused on testitud ja sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelistele standarditele. TopLab® PLUS, TopLab® VERTICAL ja TopLab® BASE on sertifitseeritud GREENGUARD Gold sertifikaadi alusel. Trespa International B.V. on SEFA (Scientific Equipment and Furniture Association), EGNATONi (European Association for Sustainable Laboratory Technologies) ja VIP3000 (Association for Cleanrooms and Pharmaceutical Construction) liige.

toplab-tootepilt

Trespa® TopLab®PLUS

Trespa® TopLab®PLUS on ideaalne keemiliste, füüsikaliste ja analüütiliste laborite jaoks. Materjal on kergesti puhastatav ja vastupidav ka kõige agressiivsemate kemikaalide ja puhastusvahendite suhtes. Toode ei toeta bakterite paljunemist.

Trespa® TopLab®VERTICAL

Trespa® TopLab®VERTICAL sobib hästi vertikaalseks kasutamiseks sotsiaalasutuse- ja laboratoorses keskkonnas. Materjal on ennekõige mõeldud seinte ja modulaarsete elementide katmiseks. Materjal on kergesti puhastatav ja vastupidav ka kõige agressiivsemate kemikaalide ja puhastusvahendite suhtes. Toode ei toeta bakterite paljunemist.

Trespa® TopLab®BASE

Trespa® TopLab®BASE on mõeldud kasutamiseks laborites, haridusasutustes ja teistes institutsioonides, kus löögikindlus on väga oluline, aga keemiline vastupidavus pole kriitilise tähtsusega. Materjal sobib hästi töötasapindade ja kabinettide jaoks, mida kasutatakse ja puhastatakse sageli. Tootel on suurepärane löögikindlus ning niiskus seda materjali ei kahjusta.

Vastupidavus kemikaalidele ja pesuvahenditele Keemiline vastupidavus 24 tundi
bakterid Ei toeta bakterite paljunemist
 kriimustus- ja kulumiskindel Kriimustus- ja kulumiskindel
lihtne puhastada Lihtne puhastada
lihtne-paigaldada Kiire paigaldus
Hõlpsasti töödeldav
ohutu-kokkupuutel-toiduga Kokkupuutel toiduga ohutu
Lihtne paigaldada Löögikindel

Küsi pakkumist