Varikatus Climalux Horizon

Varikatus Climalux Horizon on alumiiniumprofiilidest koosnev isekandev süsteem

Climalux Horizon on varikatuse profiilisüsteem. Ilma vahepostideta pakub eelarvesõbralik Climalux Horizon teile suurepärast ja häirimatut aiavaadet. Climalux Horizon varikatusele ei ole võimalik paigaldada Climacrown kroon karniisi.

Varikatusesüsteem Climalux sobib kõige paremini rõdu-, terrassi- või sisehoovi katusealuse ehituseks. Komplekt on enne tarnimist juba mõõtu lõigatud ning sellest tulenevalt on konstruktsiooni lihtsam paigaldada. Climalux Horizon on kaasaegse disainiga ning konstruktsiooni kinnitused ei ole väljaspoolt nähtavad.

Climalux Hoirzon standard komplet ei sisalda, kuid ühildub Climaled valguslahenduse ja Climaglide siinisüsteemiga. Samuti on võimalik komplektile soetada lisaks Skylux ruloo süsteem, mis kaitseb putukate, otsese päiksevalguse või jaheda tuule eest. Skyluxi rulood on kootud kvaliteetsest PVC materjalist ja kaetud klaaskiuga. Rulood on juhitavad kaugjuhtimispuldi või seinalüliti abil. Premium süsteem on võimalik ka sensorite abil automatiseerida.

Garantii kuni 10-aastat

Preemium kvaliteet soodsama hinnaga

Peidetud kinnitused – puuduvad nähtavad kruvid ja poldid

Varikatus Climalux värvivalik

Alumiiniumprofiilid on värvitud vastavalt Qualicout standardile, seega on tegu hooldussõbraliku süsteemiga. Standard värvitoonide hulka kuuluvad valge RAL 9010 ja antratsiit hall RAL 7016 ST.

Eritellimusena on võimalik süsteemi soetada ka kreemjas valge RAL 9001, mustas RAL 9005 ST, valge alumiinium RAL 9006 ST, hall alumiinium RAL 9007 ST, RAl 9009 ST ja lillakas-punases RAL 3004 värvitoonis.

Küsi pakkumist