Varikatus terrassile

Kaubamärk
1
6

Varikatustalveaed terrassile, rõdule või aeda tagab turvalise kohe vabas õhus, kus on mõnuspuhas ja kuiv ka heitlike ilmade korral. Meie valikus on esindatud viisakad ja modernse väljanägemisega alumiiniumprofiilidel põhinevad konstruktsioonid. Leia endale sobiv varikatus, pergola, varjualune või talveaed.

Skylux kaetakse tavapäraselt 8 mm paksuse karastatud klaasi või 16 mm paksuse kihtplastikuga. Tegemist on niinimetatud külmade lahendustega, kus varikatuse konstruktsiooni katab, ümbritseb ühekordne klaas või plastik. Valikus on esindatud ka termiliselt isoleeritud lahendused, mis on energia säästliku konstruktsiooniga.

Gibus bioklimaatilised varikatused teeb eriliseks reguleeritavad katuseribid, mis kergelt avanedes, pööravad end nii, et tekib meeldivalt kerge tuul ning kaitse päikese eest.

Varikatused, talveaiad saab rajada elumaja külge või eraldiseisva konstruktsioonina vabalt valitud kohta. Talveaed või varikatus sobib hästi külaliste vastuvõtuks looduses, perega koosolemiseks, väliköögiks jne.