Varikatus Climalux

Varikatus Climalux on alumiiniumprofiilidest koosnev isekandev süsteem

Climalux on varikatuse profiilisüsteem, mida toodetakse tavapäraselt vastavalt kliendi esitatud mõõtudele, kuid võimalik on tellida ka standardlahendusi.

Varikatusesüsteem Climalux sobib kõige paremini rõdu-, terrassi- või sisehoovi katusealuse ehituseks. Komplekt on enne tarnimist juba mõõtu lõigatud ning sellest tulenevalt on konstruktsiooni lihtsam paigaldada. Varikatuse paigaldusel on katusele mõeldud polükarbonaatplaadid ehk kohtplastik lubatud asendada 8 kuni 10 mm paksuse karastatud klaasiga. Climalux standard komplet ei sisalda, kuid ühildub Climaled valguslahenduse ja Climaglide siinisüsteemiga.

Garantii kuni 10-aastat

Preemium kvaliteet soodsama hinnaga

Kohandatud suurused

Varikatus Climalux värvivalik

Alumiiniumprofiilid on värvitud vastavalt Qualicout standardile, seega on tegu hooldussõbraliku süsteemiga. Standard värvitoonide hulka kuuluvad valge RAL 9010 ja antratsiit hall RAL 7016 ST.

Eritellimusena on võimalik süsteemi soetada ka kreemjas valge RAL 9001, mustas RAL 9005 ST, valge alumiinium RAL 9006 ST, hall alumiinium RAL 9007 ST, RAl 9009 ST ja lillakas-punases RAL 3004 värvitoonis.

Küsi pakkumist