Varikatus Climax

Termiliselt isoleeritud isekandev varikatus Climax

Terrassikatus Climax on moodsa disainiga isekandev alumiiniumprofiilidest koosnev süsteem, mis annab sinu terrassile või rõdule silmapaistva välimuse. Climax terrassikatus on termiliselt isoleeritud ja seetõttu on  tegemist energia säästliku konstruktsiooniga.

Alumiiniumkanduri profiilid ja külgkanduri profiilid on valmistatud ümardatud karbiosast, millesse saab oluliste vahemaade jaoks tugevdamiseks sisestada galvaniseeritud terastorusid suurusega 60/40/2. Kandeprofiilide mõlemas otsas on ruumi alumiiniumist oomegakujulisele ühendusdetailile. See ühendusdetail moodustab ühenduse kanduri ja vihmaveerennide ja seina külje vahel ning võimaldab kandurit paigutada vihmaveerennide või seina külje suhtes nurga alla. Värvitud alumiinium on hooldusvaba ja kogu Climax alumiiniumprofiil süsteem on CE poolt heaks kiidetud.

Climax varikatuse muudab ainulaadseks:

  • termiliselt isoleeritud konstruktsioon võimaldab ehitada sooja talveaeda

Climax standard komplet ei sisalda, kuid ühildub Climaled valguslahenduse ja Climaglide siinisüsteemiga.

Termiliselt isoleeritud konstruktsioon

Garantii kuni 10-aastat

Katuse kalle on vahemikus 5 ° – 45 °

Kohandatud suurused

VARIKATUS CLIMAX VÄRVIVALIK

Alumiiniumprofiilid on värvitud vastavalt Qualicout standardile, seega on tegu hooldussõbraliku süsteemiga. Standard värvitoonide hulka kuuluvad valge RAL 9010 ja antratsiit hall RAL 7016 ST.

Eritellimusena on võimalik süsteemi soetada ka kreemjas valge RAL 9001, mustas RAL 9005 ST, valge alumiinium RAL 9006 ST, hall alumiinium RAL 9007 ST, RAl 9009 ST ja lillakas-punases RAL 3004 värvitoonis.

Küsi pakkumist