Avasta kodu uus ilme koos Veluxi akendega

Too enda koju valgust koos Velux katuseakendega, mis muudavad igapäevased hetked eriliseks ning toovad kaasa innovaatilisi lahendusi, mis muudavad Sinu kodu valgemaks ning nutikamaks. Velux, kauaaegne akende asjatundja, ühendab praktilisuse ja kauni disaini, parandades sellega elukvaliteeti.

Juba üle 80 aasta on Velux loonud paremaid elukeskkondi, tuues päevavalgust ja värsket õhku kodudesse ja muudesse hoonetesse üle kogu maailma. Peamised tooted on katuseaknad, lamekatuste katuseaknad ja katuse rõdusüsteemid, sealhulgas kaugjuhitavad ja nutikodu süsteemid.

Avasta VELUX’i rikkalik valik ning leia täpselt sinu vajadustele vastav lahendus, olgu see siis elegantne puitraam või kaasaegne valge hooldusvaba variant. Mitmekesise valiku hulgas saad nautida mitte ainult klassikalise ilmega aknaid, vaid ka tipptasemel tehnoloogiaga varustatud lahendusi. Tõsta oma elukeskkonna kvaliteeti, tuues sisse rohkem valgust ja õhku, ning avasta taeva ilu, mida võid nautida igapäevaselt. 

renewable-energy-icon

ENERGIASÄÄST

Aknad on kavandatud energiatõhusaks, aidates vähendada kütte- ja jahutuskulusid. Täiustatud klaasitehnoloogiad aitavad säilitada soojust talvel ja reguleerida temperatuuri suvel.

soundproof-icon

HELIKINDLUS

Veluxi aknad pakuvad head heliisolatsiooni, tagades rahuliku ja privaatse sisekeskkonna. Täiustatud konstruktsioon ja kvaliteetsed materjalid aitavad vähendada välismüra

different-icon

MITMEKÜLGSUS

Mitmekesine valik stiilseid ja funktsionaalseid disaine, mis sobivad erinevate arhitektuuristiilidega. Valikus on erinevad raamimaterjalid, värvid ja kujundused.

verified

KVALITEET

Turvalisus kajastub akende disainis, kus on kasutatud vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale. Lisaks on aknad varustatud nutikate ja usaldusväärsete lukustussüsteemidega

VELUX tootevalik

VELUX Katuseaknad

4.png

Velux kvaliteetsed katuseaknad lisavad ruumile avarust ja loomulikku valgust, parandades samal ajal energiatõhusust. Avasta VELUXi mitmekesine valik ja leia lahendus, mis sobib just sinu vajadustele, olgu selleks klassikaline puitraam või moodsam hooldusvaba variant. Tõsta oma elamise kvaliteeti ja avasta taeva ilu igapäevaselt.

VELUX Lamekatuseaknad

VELUX Klaaspaketiga lamekatusekuppel

 VELUX lamekatuseaknad pakuvad suurepärast soojusisolatsiooni ja vastupidavust, olles ideaalsed valikud elumajadele, kus on oluline mugavus ja stiil. Samal ajal on klassikalised valged lamekatusekuplid suurepärane lahendus ladudele ja tööstushoonetele, tagades piisava valgustuse ja energiatõhususe suuremates ruumides. Laiast VELUXi valikust leiate oma ruumidele parimad lahendused.

VELUX Cabrio Rõdusüsteem

1

VELUX rõdusüsteem pakub suurepärast võimalust ruumi optimeerimiseks, muutes katuseakna mitmekülgseks rõduks, mis avardab vaadet ja pakub ruumi värske õhtu nautimiseks. Selle suured klaaspinnad toovad sisse ohtralt päevavalgust, valgustades ruumi ja luues avarustunde. Tänapäevane ja elegantne disain sulandub sujuvalt igasse katusekonstruktsiooni, lisades kodule nii esteetilist väärtust kui ka energiatõhusust tänu suurepärasele soojusisolatsioonile

Mõistlik investeering kodu mugavusse ja energiatõhususse

Katuseaknad kujutavad endast rohkemat kui lihtsalt klaasi ja raami katusel, need on praktilised elemendid, mis oluliselt parandavad kodu energiatõhusust, õhukvaliteeti ja üldist elamismugavust. Kui kavatsete oma kodu renoveerida või uut maja ehitada, soovitame kindlasti kaaluda katuseakende lisamist oma projekti. See investeering tasub end ära nii lühemas kui ka pikemas perspektiivis.

Katuseaknad tagavad suurepärase ventilatsiooni, eriti kõrgetes ruumides, kus soe õhk kipub kogunema lae alla. Avatavad katuseaknad võimaldavad soojal õhul ruumist lahkuda, samal ajal värsket õhku sisse tuua, mis aitab hoida ruumi meeldivalt jahedana suvel ja vähendab kondensatsiooni talvel. See mitte ainult ei paranda õhukvaliteeti, vaid aitab ka ennetada hallituse ja niiskuse tekkimist.

INSPIRATSIOON

Küsi pakkumist


    Kontaktandmed