PVC katus, Fatrafol S kattematerjalid

Katuse PVC

PVC rullmaterjaliga kaetud ehk PVC katus on tavapäraselt lamekatus, mille katmisel on kasutatud traditsioonilise bituumenrullmaterjali asemel PVC kattematerjali. PVC suureks eeliseks on materjali vastupidavus, kuna üks kiht PVC katet on samas tugevusklassis nagu seda on 2 kihti tavalist bituumenrullmaterjali. PVC katus, reeglina rullmaterjal paigaldatakse tavapäraselt aluspinnale kuumaõhu puhuritega. Kattematerjal ei vaja ka enamasti tuulutussüsteemi, mis tähendab automaatselt ka madalamaid ehituskulusid. PVC kattematerjal on värvilt ühtlane ja puudub ka liitekohtadest väljuv must pigi, mille tõttu on katus ka puhtalt silmale ilusam vaadelda, rääkimata asjaolust, et materjal on vastupidavam ja omadustelt parem kui seda on SBS-kattematerjalid. PVC kattematerjali kasutamist katusekattematerjaliks võiks kaaluda ka juhtudel kus katus jääb näha aknast või maapinnalt.

Põhjused, miks valida PVC kattematerjalid

Materjali eeliseks on selle suur vastupidavus – ühe kihiline PVC katus on samas tugevusklassis mis 2 kihti tavalist bituumenist kattematerjali.

PVC kattematerjal paigaldatakse spetsiaalsete puhuritega ning paigaldusel ei kasutata lahtist tuld, mis loob samuti suurema ohutuse töö käigus.

PVC sobib murukatuste alla, terrassidele, katustele ning seejuures ei vaja PVC katus üldjuhul eraldi tuulutuse rajamist kuna materjal on veeauru läbilaskev, mis tähendab väiksemaid ehituskulusid.

PVC katusekatted on värvilt ühtlane (puudub liitekohtadest väljuv must pigi) ning esteetiliselt silmale ilusam vaadata.

PVC materjale toodetakse erinevateks vajadusteks: katusekatteks, terrassikatteks, hüdroisolatsioonitöödeks pööratud katustele jm.

Fatrafol S kattematerjalid

Fatrafol S on hüdroisolatsioonisüsteemid, mida kasutatakse kõigi ehitistüüpide lamedate- või kaldkatuste ühe-, kahe- või mitmekihiliseks katmiseks.
Sobib elamu-, äri-, administratiiv-, tööstus-, põllumajandus- või spordihoonetel kasutamiseks.
Kattematerjali kasutusalad:
– ventilatsiooniga / ventilatsioonita katus;
– standard / ümberpööratud / käidav katus;
– lame / kaldus katus;
– koormatud (kruus, muld) katus;
– haljaskatus ehk murukatus.

Miks valida Fatrafol?

Fatrafol kattematerjalidel on suur liikumisvõime ja hea elastne taastumine.

Lisaks on materjalil head mehaanilised omadused ja Fatrafol PVC rullmaterjalide vastupidavus eri ilmastikumõjudele, nagu kuumus, külm, sademed ja ultraviolettkiirgus on testitud, sertifitseeritud ja tunnustatud.

Fatrafol PVC rullmaterjalidel on suurepärane nakkuvus paljude poorsete ja mittepoorsete pindadega, sealhulgas betooni, telliste, klaasi jms-ga.

Fatrafol PVC katus on sisuliselt hooldusvaba. Juhul kui soovite materjali puhastada tavalisest õhusaastest, siis selleks võib kasutada veega lahjendatud PVC põrandakatetele mõeldud pesuaineid.

Küsi pakkumist


    Kontaktandmed