PVC rullmaterjal

Kaubamärk
10
3

PVC rullmaterjal

PVC katusekate, rullmaterjal ehk rullmembraani on madala kaldega ja lamekatustel kasutatud juba üle 50 aasta. Enamasti on materjal valmistatud kahekihilisest PVC-st. Kihtide vahele lisatakse toestuseks ja materjali vastupidavuse tõstmiseks polüesterist koosnev armeering. Olenevalt tootjast võib kihtidel olla veel lisandeid, mis annavad materjalile paindlikkuse ja teisi eeliseid. PVC katuse erinevad kihid hoiavad ära materjali rullumise ja pakub UV-kindlust ning paindlikust. Kuna PVC katusekate on erakordselt tugev ja vastupidav, võib see kesta üle 20 aasta. Materjal paigaldatakse aluspinnale tavaliselt kuumaõhu puhuritega. Enamikul juhtudel saab PVC katusematerjali paigaldada otse olemasoleva katusesüsteemi peale. See tähendab, et te ei pea oma vana katust eemaldama. PVC katusekate on värvilt ühtlane ning puudub ka liitekohtadest väljuv must pigi. Seetõttu on katus ka puhtalt silmale ilusam vaadelda.

PVC rullmaterjali toodetakse ja kasutatakse erinevatel otstarvetel – katusekate, terrassikate ja hüdroisolatsioon. Materjali eeliseks on selle suur vastupidavus – üks kiht PVC katet on samas tugevusklassis nagu 2 kihti tavalist bitumen katusematerjali. PVC rullmaterjali kasutatakse igat tüüpi hoonetel, alates elamutest kuni suurte äri- ja tootmishooneteni.

PVC katuse üks peamisi eeliseid on tulekindlus. Võtke arvesse, et PVC-katus on oksüdatsioonireaktsioonide suhtes väga vastupidav. See muudab selle oluliselt ohutumaks näiteks SBS rullmaterjalist.

PVC rullmaterjali müük

Bestor Grupp pakub laia valikut PVC kattematerjale, sealhulgas lamekatusele-, rohekatustele, hüdroisolatsiooniks jne. Meie valikust on leiab tunnustatud kaubamärke nagu TechnoNICOL ja Fatrafol. Valdavalt on tegemist kaubaga, mida tellitakse vastavalt mingile konkreetsele projectile. Seetõttu soovitame parima võimaliku tulemuse ja hinna saavutamiseks meiega ühendust võtta läbi „Küsi Pakkumist“ vormi. Kogu meie sortiment vastab Euroopa rangetele standarditele. Võtke meiega ühendust ja uurige lähemalt, kuidas saame lahendada teie lamekatuse projekti.