Metallfassaad

Kaubamärk
1
1

Fassaadikatte materjalid arenevad ja täiustuvad iga aasta. Järjest enam kogub populaarsust metallfassaad. Metallfassaad võib kõlada raskelt, kuid tegelikkuses on tegemist kerge ja õhulise lehtmetallist valmistatud materjaliga. See kombinatsioon hoiab Sinu maja üldmulje loomulikuna, sealjuures on tegu vastupidava fassaadikattega, mis ei vaja sagedast hooldust. See kõik kokku annab metallile vaieldamatu eelise teiste fassaadimaterjalide ees.

Metallist fassaadiga saab luua ka kõige spetsifiilisemaid disainilahendusi, kuna metalli annab painutada ja lõigata. Seega on arhitektidel metallfassaadi kasutades võimalik luua julgeid ja unikaalseid lahendusi, milletõttu seda ka tihti fassaadidel kasutatakse.

Fassaad on esimene asi mis maja puhul märgatakse, selletõttu on võimalik anda hoonele soovitud disainilahendus. Metallfassaadi puhul on võimalik erinevate värvitoonide, pinnakatete ja struktuuridega luua esteetiliselt ilusaid ja kordumatuid fassaade.

AS Bestor Grupp metallist fassaadikatete valikust leiab nii Technowood fassaadipaneelid, mille puhul on tegemist alumiiniumlehega, mis on kaetud puiduspooniga. Ning samuti ka erinevaid perforeeritud metallvõrke, venitatud lehtvõrke ja lasermustriga lõigatud võrke.

Metallfassaad – kerge, vastupidav ja vajab minimaalselt hooldust!