Sandwich paneelid

Kaubamärk
5
2

Sandwich paneelid on kõrge kvaliteedi ja madalate kuludega ehituskomponendid. Sandwich paneelid ehk kihtpaneelid koosnevad sisemisest isolatsioonikihist, mis on kahe teraslehekihi vahel. Isolatsioonikiht võib olla mineraalvillast või mõnest teist tüüp soojustusplaadist. Materjali kasutatakse hoonetel, kus on vaja kombineerida suurt konstruktsiooni jäikust ja võimalikult väikest kaalu.

Ehituses on need kokkupandavad tooted, mida kasutatakse peamiselt hooneümbrisena. Sandwich paneele kasutatakse enamasti logistikakeskustel, tootmishoonetel, kontori- või kaubandushoonetel, kuid leiavad kasutust ka eramajadel. Lai profiilide valik annab võimaluse disainida hoone täpselt oma vajaduste järgi. Meie sandwich paneelide tootevalik võimaldab kiiret, turvalist ja lihtsat paigaldust.

Bestor Grupp AS tootevalikust leiad nii mineraalvilla- kui ka polüuretaantäidisega (PUR) paneele, nii nähtavate- kui ka peidetud kinnistustega paneele. Samuti on meil valikus erinevate kuju, suuruste, paksuste ja värvitoonidega sandwich paneele.