Viilkatuse sandwich paneelid

Kaubamärk
2

Viilkatuse sandwich paneelid

Viilkatuse sandwich paneelid on madalate kuludega ehituskomponendid. Sandwich-paneele kasutatakse peamiselt katusekatteks, fassaadi- ja seinalahendustena logistikakeskustel, tootmishoonetel, kontori- või kaubandushoonetel, kuid leiavad kasutust ka eramajadel. Viilkatusele mõeldud sandwich paneel ehk kihtpaneelid koosnevad sisemisest isolatsioonikihist, mis on kahe teraslehekihi vahel. Isolatsioonikiht võib olla mineraalvillast, polüuretaanvahust või mõnest teist tüüp soojustusplaadist. Isolatsioonikihina kasutatud materjal määrab kihtpaneeli isolatsioonivõime ja samuti ka kaalu, tulekindluse ning helikindluse taseme. Reeglina on mineraalvillast südamik kõrgema tulekindlusega, kuid polüuretaanvahul on parem isolatsioonitase.

Viilkatuse sandwich paneele kasutatakse hoonetel, kus on vaja kombineerida suurt konstruktsiooni jäikust ja võimalikult väikest kaalu. Samuti on kihtpaneelide üks suurimaks eeliseks nende paigaldusprotsessi kiirus. Sandwich-paneelid on mobiilsed ning paneele on vajadusel lihtne eemaldada ja kuhugi mujale uuesti monteerida.

Viilkatuse sandwich paneelide müük

Lai kihtpaneeli profiilide valik annab võimaluse disainida hoone täpselt oma vajaduste järgi. Meie valikust leiab erineva kujunduse, kuju ja värviga sandwhich paneele. Esindatud on ka peidetud kinnitustega viilkatuse sandwich paneelid. Samuti ei vaja meie pakutavad kihtpaneelid täiendavat sise- ega ka välisviimistlust, mis aitab hoiduda võimalikest lisakulutustest.

Esindame Eestis kahte rahvusvaheliselt tuntud sandwich paneelide tootjat ja kaubamärki, milleks on Balex ja ProfHolod. Paneelide puhul on tegemist peamiselt materjaliga, mida tellitakse lähtuvalt projektist. Oluline on veel lisada, et kogu meie sortiment vastab Euroopa rangetele standarditele.

Katuse sandwich paneelide müük – parima võimaliku hinna ja tulemuste saavutamiseks soovitame meiega ühendust võtta läbi „Küsi Pakkumist” vormi.