Keraamilised plaadid

Kaubamärk
2
3

Keraamilised plaadid ja portselanplaadid

Keraamilised plaadid ja portselanplaadid on mõlemad osa suuremast plaatide kategooriast, mida üldiselt nimetatakse keraamilisteks. Keraamiliste plaadid on kategooria, kuhu kuuluvad kõik jäigad plaadid, mis on vormitud looduslikest savisegudest ja kuumusega kõvastatud. Keraamilised plaadid on läbi aegade kasutust leidnud peamiselt põrandate ja seinte katmisel, kuid tänu tehnoloogia arengule on keraamiliste plaatide kasutusvõimalused oluliselt laienenud.

Esmapilgul on raske vahet teha portselanplaatidel ja keraamilistel plaatidel, sest mõlemad tooted on visuaalselt äravahetamiseni sarnased ja tunduvad ka käega katsudes analoogsed. Peamine erinevus portselanplaatide ja keraamiliste plaatide vahel seisneb nende tootmisprotsessis. Mõlemat tüüpi plaate valmistatakse savisegust, kuid portselanplaatide tootmisel kasutatakse rafineeritud savi ja neid põletatakse tavapärasest kõrgemal temperatuuril. See muudab saadud materjali tihedamaks ja vastupidavamaks kui klassikaline keraamiline plaat. Seetõttu on ka portselanplaat kaalult raskem, hinnalt kallim ja üldiselt peetakse neid ka kvaliteetsemaks.

Keraamiline plaat on sisekujunduses üks silmapaistvamaid materjale, mis lisab isikupära ja aitab seada iga keskkonna meeleolu. Meie mitmekülgsete, elegantsete ja maitsekate värvidega keraamiliste plaatide valikust leiate põrandaplaadid, seinaplaadid, vannitoa plaadid, köögiplaadid jne. Materjali on üsna lihtne hooldada – eriti glasuuritud plaate, millel on kõva kaitsev pealiskiht, mis muudab need vee ja mustuse suhtes tõrjuvaks. See on ka peamine põhjus, miks keraamikat eelistatakse niisketes ruumides, nagu vannituba, köök jne. Mustus, plekid ja vedelikud jäävad plaatide pinnale, võimaldades neid hõlpsalt eemaldada.

Keraamiliste plaatide müük

Saadaval on sõna otseses mõttes sadu keraamiliste plaatide kaubamärke, kuid meie esindame ainult valitud kaubamärke nagu Golgen Tile, Metrotiles, Terragres, Primavera, Techlam jne. Enamus meie keraamilised plaadid on laos ning füüsiliselt nähtavad Bestor Grupp’i Tallinn ja Tartu esindussalongides, kuid kogu valik on nähtav ka veebis. Esindatud on nii soodsad keraamilised plaadid kui ka premium klassi tooted. Kogu sortiment vastab täielikult rangete Euroopa standarditega.

Keraamiliste plaatide müük – parima võimaliku hinna ja tulemuste saavutamiseks soovitame meiega ühendust võtta läbi „Küsi Pakkumist“ vormi või tutvuda materjaliga kohapeal. Kombineerige erinevaid värve, mustreid ja tekstuure ning leiame teie projektile atraktiivse lahenduse.