Alumiinium Komposiitplaat

Kaubamärk
1

Alumiinium komposiitplaat ehk alumiiniumkomposiit

Alumiinium komposiitplaat on kaasaegne fassaadimaterjal, mis koosneb kahest alumiiniumlehest ja sisemisest termoplastsest või mõnel juhul ka mineraalsest südamikust. Komposiitpaneelid on eelkõige mõeldud uusehitiste ventileeritavatele fassaadidele, kuid sobib edukalt ka hoone renoveerimiseks või taastamiseks.

Alumiiniumkomposiitpaneelist on tootmistehnoloogia arenguga saanud väga modifitseeritav toode, mis võimaldab rakendada erinevaid montaaživorme, tekstuure, kujundeid ning kasutusviise. Samuti võimaldab alumiiniumist komposiitplaat suurt hulka erinevaid viimistlusi. Materjali saab kohandada mis tahes värviga RAL värvikaardist. Lisaks on lisandunud spetsiaalseid tekstuuriefektidega viimistlusi, mis imiteerivad näiteks puitu, betooni või kuvavad spetsiaalseid visuaalseid efekte.

Olenemata suurusest on komposiitpaneel mõõtmetelt väga stabiilne materjal. Samuti on alumiiniumkomposiit kuluefektiivne fassaadimaterjal, kuna paigaldusprotsess on kiire ning materjali tuleviku hoolduskulud on väga madalad. Materjali puhastamise protsess on ka üsna lihtne. Lapiga pühkimine eemaldab paneeli pinnalt mustuse ja tolmuosakesed. Oluline on veel lisada, et premium kvaliteediga alumiiniumkomposiit säilitab oma esialge värvi ja kuju ka pärast väga pikka kokkupuudet päikesevalguse ja ilmastikumuutustega.

Sõltuvalt alumiinium komposiitplaadi sisemise südamiku koostisest on sellel teatud omadused. Üks peamisi erinevusi seisneb paneelide tulekindluses. Näiteks mineraalse südamikuga komposiitpaneelidel on suurem vastupidavus kokkupuutel tulega, mis muudab selle ideaalseks kattelahenduseks suure täituvusega kõrghoonetel.

Lisaks tavapäraste tasapinnaliste ventileeritava fassaadide katmisele, saab komposiitplaate kasutada ka silmatorkavamates projektides. Alumiiniumkomposiiti saab CNC’ga perforeerida, freesida ja stantsida. Lisaks saab materjali hõlpsalt painutada ja vormida, mis annab võimaluse luua kolmemõõtmelisi pindu.

Alumiiniumkomposiidi müük

Bestor Grupp’i alumiiniumkomposiidi valikus on esindatud kaks tuntud kaubamärki, milleks on STACBOND ja Alutechbond. Üldiselt on tegemist peamiselt kaubaga, mida tellitakse lähtuvalt projektist. Siiski on väike osa standard toonidest esindatud ka laokaubana meie Tallinna esindussalongis. Valikuga saab tutvuda nii veebis kui ka kohapeal. Kogu meie sortiment vastab Euroopa rangetele standarditele.

Alumiinium komposiitplaat müük – parima võimaliku hinna ja tulemuste saavutamiseks soovitame meiega ühendust võtta läbi „Küsi Pakkumist“.